לימודי רפואה ורפואת שיניים בריגה לטביה – RSU מבית IMP

לאחר הקבלה לאוניברסיטה

מזל טוב! התקבלתם ללימודי רפואה בRSU, מה הלאה? 

 

לאחר שעברתם את כל תהליך ההרשמה וקיבלתם את מכתב הקבלה, תקבלו מכתב נוסף ובו הסבר מקיף על כל תהליך התשלום (מידע נוסף על תשלומים ניתן למצוא בקישור הבא)

לאחר הבטחת מקומכם באוניברסיטה מתחיל המסע שלכם לתואר עליו תמיד חלמתם, ד"ר לרפואה/ ד"ר לרפואת שיניים!

010

שילמתי, אז מה עכשיו?

*מרגע קבלת התשלום באוניברסיטה, ייצור עמכם קשר נציג ממשרד הסטודנטים הזרים בRSU, ומרגע זה אותו נציג יעדכן אתכם בכל הנוגע לשלב ההכנה למעבר לריגה (בחירת קבוצת לימוד, הזמנה לקבוצת הפייסבוק של הסמסטר שלכם, מידע על שבוע האוריינטציה- ראה סרטון ועוד).

*בד בבד ייצור עמכם קשר נציגנו בריגה, על מנת לקבל פרטים אודות תאריך ההגעה המשוער, מתן מידע עדכני ביותר בכל הנוגע לפתרונות דיור זמניים בימים הראשונים, בכל שאלה ובקשה ועוד.

ההגעה לריגה

לאחר ההגעה לריגה, נציגנו בריגה ייפגש עם הסטודנטים וייסע בכל הנושאים הקשורים למעבר, כגון:  כרטיס נסיעה בתחבורה ציבורית לסטודנטים, מספר טלפון מקומי, אינטרנט סלולארי, ייעוץ בנוגע העיר עצמה, סיור קצר בעיר, הכוונה בדרכים הנכונות למציאת דירה (מיקומים מומלצים,מחירים וכו), היכרות עם מוסדות הקהילה היהודית והישראלית ובכל שאלה שתתעורר במהלך תקופת המעבר.

המדריך לנחיתה רכה בריגה – טיפים, לקראת המעבר ותחילת הלימודים 

אנו ממליצים בחום לקרוא את המדריך לנחיתה רכה בריגה – למדריך אנא לחצו כאן

המדריך לסטודנט בריגה

על מנת לסייע לסטודנטים אשר עומדים להתחיל את לימודיהם בריגה- RSU הוציאה לאור “חוברת הישרדות”, ובה מידע מקיף ומעמיק על כל הנושאים הנוגעים למעבר לריגה (תחבורה ציבורית, טלפון ואינטרנט, דיור, מזון, זמן פנוי ובילויים וכו’).

אנו מזמינים אתכם לעיין בעלון ולהתרשם מהדרך בה RSU משקיעה בכל סטודנט וסטודנט אשר מגיע לריגה!

לכניסה למדריך – אנא לחצו על התמונה 

survival-guide-2013-front

למידע נוסף לגבי המדריך, ניתן להעזר בקישור הבא

 

שבוע האוריינטציה (Orientation week)

בשבוע שלפני תחילת הלימודים, מקיימת האוניברסיטה שבוע היכרות וגיבוש אשר מטרתו הינה היכרות בין הסטודנטים בקבוצות הלימוד שלהם וגיבושם, הכרת האוניברסיטה ומתקניה השונים, חתימה על הסכם לימוד ותקנון האוניברסיטה, הכרת העיר ריגה וסביבתה וקבלת תעודת סטודנט.

שבוע האוריאנטציה הינה שבוע מומלץ וחווייתי, המתנהל באוניברסיטה בהצלחה רבה מזה שנים. אנו מעודדים את הסטודנטים הישראלים ליטול חלק בשבוע זה.

לציין, כי חלק מפעילויות הפנאי בשבוע זה הינן בתשלום סמלי. מידע נוסף אודות אירועים אלו ומחירים ייתנו במהלך התקופה טרם ההגעה לריגה.

מידע נוסף בנושא שבוע האוריאנטציה ניתן מצוא כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *